Igaziallasok.hu mobil
2228
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Táborfalva -
Karbantartás vezető

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Feladatok:
- A karbantartás működésének biztosítása (emberi, gépi erőforrások,
anyagok)
- A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése,
üzembiztonságának fenntartása, munkavédelem felügyelete (EHS)
- Az üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök éves, tervszerű,
megelőző és rendkívüli karbantartása
- Karbantartási terv kidolgozása
- A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek szükséglet tervezése
- A beszállítók és szolgáltatók kiválasztása
- Az előírt dokumentációk, riportok készítése, minőségi követelmények
Reklám
betartatása
- A beosztott munkatársak irányítása
- SAP hiba lista elkészítése
- Projektkövetés
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, karbantartási mérnök)
- Aktív német vagy angol nyelv tudás
- Gyártócégnél szerzett tapasztalat
- Gyakorlatias, sokrétű szakmai tudás, gyártási ismeretek (PLC, CNC, ipari
robotok, elektromos, pneumatikus, hidraulikus gépek, fémmegmunkálás,
hegesztés)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret, SAP előny
- Határozott, céltudatos, terhelhető személyiség
Munkavégzés helye: Táborfalva

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -