Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Jászárokszállás -
Szerszám előkészítő álláslehetőség Jászárokszálláson

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Szerszám előkészítő
Feladatok:
-CNC forgácsolók munkájának segítése
-A gyártási megbízáshoz szükséges szerszámok, mérőeszközök, gépalkatrészek előkészítése, szükség szerinti karbantartása, tisztítása, kisebb javítások elvégzése
-Leltárak, szerszámrendelések kezelése
Elvárások:
-Középfokú műszaki végzettség
Reklám
-Műszaki rajzolvasási- és méréstechnikai ismeretek
-Folyamatos munkarend vállalása (12 órás munkaidő, 3 napos váltásokban)
Előny:
-Forgácsoló vagy gépésztechnikus képesítés
-Német és/vagy angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
-Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
-Modern technológia és munkakörnyezet
-Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -