Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Budapest -
Állás román nyelvtudással

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Foglalkozás megnevezése: Állás román nyelvtudással

Nyelvismeret: Román felsőfok, ha van angol középfok jó, de nem kötelező, más idegen nyelv ismerete előny: Német, Francia, Olasz, Spanyol, Katalán, Macedón, Szerb, Bulgár.

Jogviszony: Diák és alkalmazott
Munkaszerződés időtartama: határozatlan
Munkaidő: rugalmas, 0-24

Alapfeladatok:
- Foglalás típusú bejövő hívások kezelése , ügyfélkapcsolati menedzsment
- Back office teendők, kevesebb, mint 5 perc hívás utáni adminisztráció ...
... (pl. hívás után eredmény rögzítése, ügyféladat kezelés, email kezelés, szükség esetén panaszkezelés)
- Kérés esetén: napi, heti, havi kampány alapú riport
- Kérés esetén egyéb papír alapú, adminisztratív irodai teendők
Mit ajánlunk:
- Egy erős vállalati hátteret
- Tréning: ügyfélszolgálati ismeretek
- Fiatal, többnyelvű csapat
- Kiváló munkakörnyezet és megközelítés
- Munkaidő: 0-24, rugalmas, fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkatapasztalat
- Folyamatos tanulási és előrehaladási lehetőség

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -