Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Budapest -
Wizz Air Ügyfélszolgálat

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
"Budapest belvárosi csapatunkba keresünk nyelveket beszélő, lelkes ügyfélszolgálati kollégákat - nappalis diákokat.

A feladatok:
1. ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása, problémáik megoldása, foglalások készítése 2. ügyfelek email alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása

Amit kínálunk:
+ biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
+ (diákoknak) kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapest
+ belvárosához közel (Forgách u. metró) nyelvgyakorlás fiatal, lelkes és profi csapatban multinacionális munkatapasztalat, professzionális tréningek, fejlődési lehetőség ha valaki a Wizz Airnél szeretne karriert kiépíteni annak jó ...
... referencia, előzmények alapján sokan kerültek át magasabb munkakörbe a Wizz Airhez.
+ nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető
+ 10 nyelvű, non stop ügyfélszolgálat

Téged keresünk, ha:
+ Folyékonyan beszéled a nyelvek legalább egyikét:
  bolgár, szerb, macedón, német, francia, olasz, spanyol, katalán, angol vagy akcentus nélkül beszélsz románul
+ szeretnél flexibilisen dolgozni 07-23 óra közötti időszakban, és vállalod a heti legalább 20 órát (akár hétvégén is)
+ figyelmes, empatikus vagy és szeretsz beszélni szeretsz másoknak segíteni :)

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -