Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Sárvár -
Felszolgáló,pincér állás

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Az állás:
Szükséges gyakorlat: 1-2 év felszolgálói tapasztalat, talpraesett, a szakmában jártas pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Szükséges végzettség: középfokú végzettség
Elvárt szakképzettség: Vendéglátói szakképzettség előny de nem feltétel
Járművezetési engedély:-
Egyebek: -
Extra elvárások: -
Spec. munkakörülmények: -
Nyelvismeret: Egy idegen nyelv ismerete (német vagy/és angol), cseh nyelv ismerete előny
Várható (bruttó) jövedelem: megbeszélés szerint
Extra juttatások:-
Munkaviszony kezdete:-
Jogviszony: -
Szerződés időtartama: -
Munkavégzés közben várható: -
Munkarend: -
Munkaidő naponta: -
Munkakezdés: azonnali belépéssel

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -