Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Miskolc -
Árufeltöltő-eladó munkatárs

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Az állás: Illatszer-Vegyi áru Nagykereskedésbe keresünk nagy teherbírású férfi munkaerőt polcfeltöltő munkára.
Miskolci lakosok előnyben.

Szükséges gyakorlat: Nem
Szükséges végzettség: Nincs
Szakképzettség: Nem szükséges
Járművezetési engedély: Nem szükséges
Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret:
Extra elvárások: teherbírás,jó egészségügyi állapot
Speciális munkakörülmények: nincs
Reklám
Nyelvismeret:
Várható (bruttó) jövedelem: 129000
Várható extrák: bérlet 100% támogatása,8000ft Erzsébet utalvány
Munkaviszony kezdete: Azonnal
Leendő jogviszony: alkalmazott
Szerződés ideje:
Előfordulhat:
Munkarend, munkaidő beosztás: 7-15, vagy 8-16ig
Napi munkaórák: 8
Napi munkaidő kezdete:7 vagy 8

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -