Igaziallasok.hu mobil
2154

- Zalaegerszeg -
Titkárnő/jogi asszisztens

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Gazdasági ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodába keresünk asszisztensi/adminisztratív feladatok ellátására munkatársat.
Feladatok : iroda működéséhez szükséges operatív teendők ellátása, könyvelés előkészítés, ügyvéd és ügyvédjelölt munkájának teljes körű támogatása, kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal, iktatás, irattározás, nyilvántartások vezetése, elektronikus rendszerek kezelése
Feltételek: precizitás, jó kommunikációs készség,magabiztos, számítógépes ismeretek, word, excel, internet használat, önállóság, problémamegoldó képesség
Jogi asszisztensi végzettség/tapasztalat előnyt jelent! Szükséges végzettség: érettségi
Munkaviszony kezdete: azonnal
Munkaidő: napi 8 óra

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -