Igaziallasok.hu mobil
2154

- Budapest -
Szeretsz kertészkedni, szívesen lennél egy jó csapat tagja?

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Csapatunk bővítéséhez keresünk új kollégát kertészeti feladatok ellátására!

Elvárások:
- kertészeti alapismeretek, kertészeti kisgépek kezelésében, karbantartásában való jártasság
- legalább 1 éves tapasztalat
- önállóan és csapatban is tudjon dolgozni

Előny:
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Budapest területei (irodaházak, áru
Reklám
házak, bevásárlóközpontok)

Munkaid ő:
- napi 8 óra

Amit kínálunk:
- bejelentett állás
- kiemelkedő bérezés (havi kifizetés)
- segítőkész, fiatal munkatársak
- szükséges munkaeszközök biztosítva vannak a munkavégzéshez

Feladatok:
- klasszikus kertészeti feladatok ellátása (sövényvágás, fűnyírás, fűkaszálás stb.)

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -