Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Pécs -
Rendeléskoordinátor, Pécs

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Gépgyártással foglalkozó német partnerünk részére keresünk rendeléskoordinátor munkatársat.
Kategória: Ügyfélszolgálat
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Középiskola
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 1-3 év szakmai tapasztalat

Gépgyártással foglalkozó partnerünk keres Rendeléskoordinátor munkatársat.

Miért válaszd partnerünket?
· Nagymúltú multinacionális vállalat révén stabil munkahelyet biztosít
· Modern technológiákkal találkozhatsz és dolgozhatsz
· Az első lépéstől: az ember számít. Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a munkavállalók számára
· Partnerünk nagy figyelmet fordít a munkaerő megtartására
· Igényes és változatos feladatok várnak rád, modern környezetben

Mi az, amit ez a pozíció tartogat a számodra?
Reklám
· Vevői rendelések fogadása, rögzítése és ellenőrzése
· Határidők visszaigazolása a külső és belső vevők felé
· Árajánlatok készítése
· Szállítási listák elkészítése
· Egyeztetés és együttműködés a társterületekkel
· A társterületek munkatársainak ösztönzése a vevői elégedettség javítása érdekében

Mit kell tenned?
Jelentkezz, ha:
· Min. középfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel
· Tárgyalóképes a német nyelvtudásod
· Jó kommunikációs készséged van és szeretsz csapatban dolgozni
· MS Office ismeretek
· Dolgoztál már SAP-ban

Előnnyel indulsz, ha:
· Minőségmenedzsment ismeret
· Értékesítési munkakörben szereztél releváns tapasztalatot

Munkavégzés helye: Pécs

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -