Igaziallasok.hu mobil
2358
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Budapest -
Sofőr(B.kat)/Költöztető nettó 1.000 Ft/óra + 2.000 Ft napi díj

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe: SOFŐR/KÖLTÖZTETŐ MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:
Gépjármű vezetői feladatok ellátása
5 raktárépületünk egyikébe (a vevő igénye szerint) való be és kiköltöztetés
Bútorok, berendezések, használati eszközök szállítása

ELVÁRÁSOK:
Középfokú végzettség
Reklám
B kategóriás jogosítvány
Fegyelmezett munkavégzés
Terhelhetőség, jó fizikai állóképesség
Megbízhatóság

ELŐNY:
Releváns tapasztalat
Autóvezetői tapasztalat Budapesten belül
Szombati munkavégzésre való hajlandóság

BÉREZÉS:
Nettó 1000 FT/óra + cafeteria + 2000 huf/nap sofőri díj.

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -