Igaziallasok.hu mobil
2136

- Ajka -
CNC gépkezelő

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
CNC gépkezelőt keresünk Ajkai partnerünkhöz, több műszakos munkarendbe.
Feladatok:
• CNC marógépen végzett önálló munkavégzés
• programok önálló készítése
Elvárások:
• Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló vagy műszaki szakmunkás végzettség)
• Műszaki rajzolvasási készség
Előny:
• Programírásban szerzett tapasztalat
• Több éves szakmai tapasztalat, illetve egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Alapbér + Bónusz + Prémium + Cafeteria (már a belépés napjától)
• Céges buszjárat / Utazás támogatás
• Hosszú távú munkalehetőség
• Modern, rendezett munkakörnyezet
Céges buszjárat az alábbi településekről: Adorjánháza – Adásztevel – Bakonyjákó - Bakonypölöske - Béb – Békás – Csót – Csögle – Dabronc – Gógánfa – Jánosháza – Kamond – Karakó – Karakószörcsök – Kemeneshőgyész – Kerta – Mezőlak – Mihályháza – Nagyacsád – Nagydém – Nagytevel – Nemesszalók – Nyárád – Pápa – Pápa Borsosgyőr – Pápanyőgér/Vanyola – Rigács – Ugod – Várkesző – Vaszar – Veszprémgalsa – Zalabér – Zalaerdőd – Zalaszegvár

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -