Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Kecskemét -
Lakossági tanácsadó

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Lakossági tanácsadó pozícióba keresünk elkötelezett, lelkes, új ötletekre nyitott kollégákat!
Pályakezdők, aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
Reklám
Főbb feladatok:
• Meglévő ügyfélkör gondozása, folyamatos kapcsolattartás,
• Új ügyfelek felkutatása, megbeszélések szervezése,
• Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció.
Reklám
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent).
Reklám
Amit kínálunk:
• Versenyképes díjazás,
• Induláskor kezdő támogatás 9 hónapon keresztül,
• Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség,
• Folyamatos mentori támogatás és szakmai képzések,
• Rugalmas munkaidő,
• Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség.

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -