Igaziallasok.hu mobil
2072 1

- Budaörs -
Értékesítési asszisztens

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
25 éve működő magyar tulajdonú, csomagolástechnikai berendezéseket forgalmazó cégünk erősödő értékesítő csapatához egy talpraesett, precíz, munkájára igényes kollégát keres budaörsi irodájába.
Feladatok:
- Értékesítők háttér támogatása angol (és lehetőleg német) nyelven;
- Angol és német levelezés;
- Ajánlatkérésekre való válaszadás;
- Ajánlatok előkészítése, fordítása;
- Kapcsolattartás ügyfelekkel és a külföldi partnerekkel;
- Értékesítési terület adminisztrációinak elvégzése elvárás szerint.
Elvárások
- Jó kommunikációs készség;
- Excel kiváló ismerete;
- Magas szintű problémamegoldó készség;
- Értékesítési folyamatok nyomon követése;
- Precíz, pontos munkavégzés;
- Műszaki affinitás;
- Angol nyelv szóban és írásban való kiváló használata;
- Német nyelvtudás előny;
- 40 órás heti munkavégzés
Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem;
- Családias környezet

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Indeed Jobs - Cigi-dohány mobil -