Igaziallasok.hu mobil
2228
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Hatvan -
Közbeszerzési referens

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Közbeszerzési referens ÁLLÁSAJÁNLAT
Hatvan-Budapest
Főbb feladatok, munkák:
• Beszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása, közbeszerzési eljárások előkészítése.
• Beszerzési eljárások dokumentumainak (felhívások, dokumentációk, tájékoztatók, jegyzőkönyvek) elkészítése, ellenőrzése.
• Tenderek, közbeszerzési kiírások figyelése, monitorozása.
• Nyilvántartási rendszerek használata, jelentések, kimutatások készítése.
• Beszerzési tervek, statisztikák elkészítése.
• Szerződéskötés előkészítése, koordinálása, véleményezése, módosítások kezelése.
• Szerződéses állomány felülvizsgálata.
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
Reklám
• Excel, Word magas szintű ismerete.
• Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
• Értékelő és elemző készség.
• Önállóság, objektivitás, precizitás, megbízhatóság, felelősségérzet.
• Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség.
Előny:
• Jogosítvány – B, saját gépkocsi.
• Angol vagy német nyelvismeret.
• OKJ-s közbeszerzési referens végzettség.
• Felsőfokú végzettség.
• Jogi ismeretek.
Amit ajánlunk:
• Biztos, hosszú távú teljes munkaidős állás.
• Versenyképes fizetés.
• Kulturált, barátságos munkakörülmények.
• Dinamikus, együttműködő csapat.
• Azonnali munkakezdés.
• Fejlődési lehetőség több területen.

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -