Igaziallasok.hu mobil
2228
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Pécs -
Munkavédelmi előadó, Pécs

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Pécsi telephelyű, multinacionális hátterű partnerünk csapatába keresünk új kollégát, Munkavédelmi előadó pozícióba.
Főbb feladatok:
• A vállalat munka-, környezet- és tűzvédelemmel kapcsolatos tevékenységeinek végrehajtása a vállalatcsoport EHS politikájának, célkitűzésének és a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
• Az EHS mutatók rendszeres ellenőrzése, havi riportok elkészítése alakulásukról
• A vállalati EHS mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása/ végrehajttatása
• Munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések bejelentése, nyilvántartása
• A munkavédelmi törvényben előírt munkáltatói munkavédelmi feladatok ellátása
• A munkavédelmi érdekképviseleti csoport munkájának koordinálása
• Környezetvédelemmel összefüggő gyakorlati és adminisztratív feladatok ellátása
Reklám
• A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása
• A tűzvédelmi rendszerek karbantartási munkáinak koordinálása
• Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció a helyi hatóságokkal, munka-, környezet- és tűzvédelmi szolgáltatókkal
Álláshoz tartozó elvárások:
• Munkavédelmi középfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Csapatjátékos attitűd
• Precíz, pontos munkavégzés
Előnyt jelent:
• 1 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
• tűzvédelmi/ környezetvédelmi középfokú végzettség
Cég kínálata:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Belvárosi telephely

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -