Igaziallasok.hu mobil
2228
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Pécs -
Folyamatmérnök, Pécs

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Elektronikai csatlakozók gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk folyamat mérnököt. Olyan tapasztalt mérnököt keresünk, aki felelős lesz a termelési folyamat megtervezéséért és megvalósításáért.
Főbb feladatok:
• A gyártási folyamat kialakítása és megszervezése
• A termeléshez kapcsolódó erőforrások menedzselése, figyelembe véve a termelés minőségét, a költséghatékonyságot és az időben történő szállítást
• A termelés koordinálása
• Gyártási folyamatok felülvizsgálata, javítása és optimalizálása
• Folyamatos fejlesztések eszközölése
• Létesítmény karbantartásának felügyelete
Reklám
• A gyártás helyszínén való támogatás
Álláshoz tartozó elvárások:
• Villamosmérnök vagy gépészmérnök felsőfokú végzettség (lehetőség szerint MSc)
• 3 év autóipari tapasztalat
• IATF 16949 folyamatok alapos ismerete
• Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
• Projektmenedzsment tapasztalat
Cég kínálata:
• Szakmai kihívások
• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Utazási lehetőségek
• Dinamikusan bővülő vállalatban való aktív részvétel

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -