Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Győr -
Nyugdíjas munka - karbantartó/gondnok

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Műszaki beállítottságú, esetleg szereti otthon barkácsolással tölteni az idejét? Szívesen vállalna pár órás, délután végezhető nyugdíjas munkát?
Akkor Ön lehet az ideális jelölt győri Partnercégünk számára, dolgozzon Ön is karbantartó/gondnok munkakörben!
Feladatai lennének (elsősorban):
- söprés
- kisebb javítási feladatok ellátása (villanykörte csere, duguláselhárítás, stb.)
- szökőkút tisztítása
- ügyeletet tartani a délutáni takarítás ideje alatt
- parkoló területének rendben tartása
- alkalmanként irodahelyiségek kiürítésében való segítségnyújtás
Feladatvégzés helye: Győr - Leier City Center
Díjazás: br. 1300 Ft/óra (nettó 1093 Ft/óra)
Elvárások
- öregségi nyugdíjban való részesülés
- jó fizikum
- műszaki beállítottság
Munka időpont
Hétfőtől péntekig, 15:00-19:00
Fizetés
br. 1300 Ft/óra

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -