Igaziallasok.hu mobil
2334
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

- Esztergom -
Szakács

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Munkakör: Szakács
Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0 - 0
Állománycsoport: szakmunkás
Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Elvárt iskolai végzettség: szakközépiskola szakmunkásképző
Érvényesség időtartama: 2021.02.22 - 2021.04.22
Közvetítés időtartama: 2021.02.22 - 2021.04.22
Foglalkoztatás időtartama: 2021.02.22 -
Alkalmazni kívánt létszám: 3 fő
Várható: próbaidő Nem kölcsönzés Nem kirendelés Nem kiküldetés Nem
próbaidő: Nem
Reklám
kirendelés: Nem
Teljes/rész munkaidő (óra): 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
Munkarend: kötött nappali munkavégzés
Speciális követelmények: Ételek főzése, adagolása, csomagolása, munkahely tisztántartása,önáll munkavégzés, szakmai gyakorlat, megfelelő fizikai szellemi és egészségi állapot, korrektség, felelősségtudat
Speciális körülmények: Előnyt jelent: Közétkeztetésben, üzemi étkeztetésben szerzett szakmai tapasztalat. Munkatársak és munkafolyamatok folyamatos ellenőrzése és felügyelete
A munkakörhöz kapcsolódó juttatások: Versenyképes, órabéres fizetés, napi többszöri étkezés, utazási hozzájárulás, vagy albérlet támogatás, munkaruha

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Álláshajsza mobil - Cigi-dohány mobil -